Realizácie

Letiště Kunovice (CZ)
Odvodňovací žlaby STORA-DRAIN Optima určené pro vysoké dopravní zatížení slouží k odvodnění zpevněných ploch v areálu letiště v Kunovicích.
Středisko ZZS Jihlava (CZ)
Ve výcvikovém středisku zdravotnické záchranné služby kraje Vysočina v Jihlavě (CZ) jsou dešťové vody odváděny do vsakovací nádrže postavené z modulárního systému plastových prvků STORA Hidrobox.
Diaľnica D1 Přerov - Lipník (CZ)
Regulátory prietoku STORA Vortex CEV zabezpečujú maximálny povolený odtok dažďových vôd z nového diaľničného úseku D1 Přerov – Lipník nad Bečvou (CZ).
Tunel Ejpovice (CZ)
Kompozitné poklopy STORA-DECK boli použité na zakrytie káblových šácht v novom železničnom tuneli v Ejpoviciach pri Plzni (CZ).
Autoumýváreň Staré Město (CZ)
Odvodňovacie žľaby STORA-DRAIN Optima určené pre vysoké dopravné zaťaženie zachytávajú odpadnú vodu z prevádzky bezkontaktnej umyvárne automobilov v Starom Měste (CZ).
Náměstí Bojkovice (CZ)
Pro zachycení a odvod povrchové srážkové vody byly při rekonstrukci náměstí a přilehlých ploch v centru Bojkovic použity vysokozátěžové polymerbetonové odvodňovací žlaby STORA-DRAIN Super.
Spalovňa Chotíkov (CZ)
Regulátor prietoku STORA Baffle DB slúži k regulácii odtoku dažďových vôd odvádzaných z areálu spaľovne pre energetické využitie odpadu postavenej neďaleko Chotíkova pri Plzni (CZ).
Námestie Malenovice (CZ)
Odvodňovacie žľaby STORA-DRAIN Top s pozdĺžnym štrbinovým krytom tvoria nenápadný odvodňovací prvok spevnených plôch v okolí kina Květen v Malenoviciach v Zlíne (CZ).